USD
USD US dollar EUR Euro GBP Pond sterling AUD Australische dollar CAD Canadese dollar BRL Braziliaanse real CNY Chinese yuan CZK Tsjechische kroon DKK Deense kroon HKD Hongkongse dollar ILS Israëlische sjekel JPY Japanse yen MYR Maleisische ringgit NZD Nieuw-Zeelandse dollar NOK Noorse kroon PLN Poolse złoty RON Roemeense leu RUB Russische roebel SAR Saoedi-Arabische riyal SGD Singaporese dollar ZAR Zuid-Afrikaanse rand KRW Zuid-Koreaanse won SEK Zweedse kroon CHF Zwitserse frank TRY Turkse lira UAH Oekraïense grivnya ARS Argentina, Peso THB Thaise baht
  • Contacteer ons

Suites Em Jabaquara, Paraty

Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

99

Suites Em Jabaquara, Paraty 3*

 Wi-Fi

WiFi

 Airconditioning
 Huisdieren

Huisdieren toegestaan


Dit Suites Em Jabaquara, Paraty hotel met 3 sterren biedt 6 kamers aan en is gelegen binnen 20 minuten wandelafstand van het strand Pontal.

Het pension heeft een eersteklas ligging in de wijk Jabaquara, op een klein stukje lopen van het strand Jabaquara. Attracties zoals Paraty Explorer ligt amper 450 meter van het comfortabele hotel. Suites Em Jabaquara, bevindt zich binnen 25 minuten lopen vanaf de Kapel van Sint Rita en andere belangrijke bezienswaardigheden van Paraty.

Bestaande uit een balkon en een zitruimte, zijn de kamers van het pand in Paraty uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders. Voor het comfort van de gasten zijn er airconditioning.

Top Boliche ligt zeer dicht bij het hotel, de afstand is op 400 meter ervandaan.


Hotelfaciliteiten

Algemeen

  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan

Horeca

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Sport- en vrijetijdvoorzieningen

  • Tuin

Diensten

  • Wasserij

Kamervoorzieningen

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Gratis toiletartikelen
  • Flat-screen TV

Belangrijke mededeling

Inchecken: van 14:00 tot 22:00
Uitchecken: van 06:00 tot 12:00

Veelgestelde vragen

  • 🌇

    Hoe lang duurt het om vanaf Suites Em Jabaquara, Paraty hotel naar het stadscentrum te gaan?

    Het kost een wandeling van 15 minuten om in het stadscentrum van Suites Em Jabaquara, Paraty hotel te komen.
  • 🚗

    Waar kan ik mijn voertuig achterlaten tijdens het verblijf in 3-sterren Suites Em Jabaquara, Paraty hotel?

    3-sterren Suites Em Jabaquara, Paraty hotel biedt een gratis priveparkeerplaatsen aan zijn gasten.
  • 🕗

    Hoe laat moeten we van onze kamer in Suites Em Jabaquara, Paraty hotel uitchecken?

    Klanten van Suites Em Jabaquara, Paraty hotel moeten tot 12:00 uitchecken.
  • 💵

    Wat is de prijs van een kamer in 3-sterren Suites Em Jabaquara, Paraty hotel?

    De gemiddelde kamerprijs in 3-sterren Suites Em Jabaquara, Paraty hotel is $97. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.
  • Welke betaalmethode is beschikbaar bij dit 3-sterren pension?

    Gasten van dit 3-sterren pension kunnen zowel met Visa, American Express en Maestro, als ook met andere betaalwijzen betalen.

Details & Prijzen



Selecteer je verblijfsdatums om beschikbare kamers te zien.

Galerij

Schrijf je reactie

Verblijfsgegevens

Jouw beoordeling

Vreselijk Geweldig

Contacteer ons



Vroegtijdige boeking
2026-08-28
2026-08-29

U mag reserveren voor een maximale periode van 30 dagen. Vul een andere datum in.

Bedankt voor de aanmelding
Sluiten
Juridisch
  • Privacybeleid
Bedrijf
Suites Em Jabaquara, Paraty, Brazilië

468 Rua 13 De Maio 468, Paraty, Brazilië

Blijf op de hoogte

Door zich te abonneren op onze nieuwsbrief, bent u de eerste om ons laatste nieuws en promoties te ontvangen.

Online hotelreserveringen

Contacteer ons

2026 © br-sudestedobrasil.com

All rights reserved